Windows Server

Windows Server pozwala na wdrożenie serwera lokalnego, hybrydowego oraz serwera w chmurze. Z łatwością możesz zmigrować swoje środowisko, połączyć je z platformą Microsoft Azure lub zarządzać dostępem do swojego lokalnego serwera w łatwiejszy i bardziej efektywny sposób.
windows_server_2022_x64.iso
Windows Server 2022 to dziesiąta i aktualna główna długoterminowa wersja kanału obsługi systemu operacyjnego Windows Server firmy Microsoft Corporation, jako część rodziny systemów operacyjnych Windows NT. Został ogłoszony na imprezie Microsoft Ignite w dniach 2-4 marca 2021 roku.
windows_server_2019_x64.iso
Windows Server 2019 to system operacyjny, który łączy środowiska lokalne z usługami platformy Azure, umożliwiając tworzenie scenariuszy hybrydowych maksymalizujących istniejące inwestycje. Zwiększ bezpieczeństwo i zmniejsz ryzyko biznesowe dzięki wielu warstwom ochrony wbudowanym w system operacyjny. Rozwijaj infrastrukturę centrum danych, aby osiągnąć większą wydajność i skalowalność dzięki infrastrukturze hiperkonwergentnej. Windows Server 2019 umożliwia także tworzenie natywnych aplikacji w chmurze i modernizację tradycyjnych aplikacji przy użyciu kontenerów i mikrousług.

osBase.pl v1.1 | Polityka prywatności
Strona zaprogramowana z ❤️ przez mily'ego